Kontakt

Aikido Shudokan
Gliwice
ul. Młyńska 8
tel. 696 072 022, 606 358 560

facebook

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Samoobrona dla kobiet

Kurs jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla kobiet.

Dzisiejsze czasy niosą ze sobą różnego rodzaju zagrożenia, warto poznać podstawowe i proste techniki, które mogą nam pomóc w chwilach zagrożenia naszego zdrowia i naszych bliskich. Plan kursu jest dostosowany do możliwości osób, które nigdy nie miały styczności ze sztukami walki. Kurs jest tak skonstruowany aby poznać proste a zarazem skuteczne techniki samoobrony i aby uzbroić się w odpowiednie nastawienie, które pozwoli nam uniknąć lub wyjść z niebezpiecznej sytuacji. Ćwiczysz w bezpiecznym środowisku wśród innych kobiet co daje poczucie komfortu psychicznego jak i fizycznego.

Kurs odbędzie się w dwie soboty 22 i 29 września po 2 godziny (12.30-14.30). Uczestnictwo w kursie musi być zgłoszone telefonicznie (696-072-022) lub mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) do czwartku 20 września.

Zajęcia będą się odbywać w Gliwicach na ulicy Młyńskiej 8 w Szkole Aikido Shudokan. Kurs będzie prowadziła Iza Błaszko-Felisiak 3 dan yoshinkan aikido, która posiada duże doswiadczenie, jest to jej 18 rok ćwiczenia i prowadzenia aikido.

Opłata za 4 godzinny kurs wynosi tylko 59 zł. Kurs odbędzie się przy zebraniu się min 6 osób.

Zapraszamy.