Kontakt

Aikido Shudokan
Gliwice
ul. Młyńska 8
tel. 696 072 022, 606 358 560

facebook

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Joe Thambu Shihan - Seminarium

1-2 grudnia 2018 odbędzie się seminarium z Senseiem Joe Thambu. W tym roku będziemy w Bytomiu.

           Zapraszamy na warsztaty szkoleniowe które, poprowadzi Joe Thambu Shihan 8 dan aikido. Sensei Joe Thambu jest legendą w świecie aikido, jest to pierwszy nie japończyk ,który otrzymał prestiżowy tytuł Shihan z Yoshinkan Honbu Dojo w Japoni. 

          W tym roku seminarium odbędzie się w Bytomiu w dojo przy ulicy Łużyckiej 90 (Czarni judo). Wszystkich chętnych zapraszamy na zajęcia w godzinach 10.00-17.00. Zapisy prowadzimy bezpośrednio w naszych dojo w Gliwicach oraz Chorzowie. Można również zgłosić swój udział drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   Przy zgłoszeniach elektronicznych prosimy podać Nazwisko i Imię, stopień, klub oraz instruktora.

Miejsce: Bytom ul. Łużycka 90

Termin: 1-2 grudnia 2018

Koszt: Dorośli 170 zł  (członkowie Aikido Shudokan 150 zł, Kadeci 100 zł)

      Na seminarium prosimy zabrać bokken, jo oraz tanto. Serdecznie zapraszamy!!

 

W razie pytań proszę o kontakt:

Iza Błaszko-Felisiak tel 696 072 022 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.